Włoszczowski Portal Informacyjno-Medialny

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 59

Świętowały na obcasach Wyróżniony

Dzień kobiet panie świętowały w niedzielę 11 marca we Włoszczowskim Domu Kultury.  Spotkanie zorganizowali gospodarze oraz stowarzyszenie Włoszczowa na obcasach. Wydarzenie miało na celu prezentację programu profilaktycznego przygotowanego pod hasłem: moda, zdrowie i uroda.

 

 Gwoździem programu był pokaz mody członkiń stowarzyszenia oraz ich córek. Na wybiegu zaprezentowano stroje włoszczowskich sklepów – Ryba, Lejdis, K.E.S.Z i Reporter.  Damy prezentowały kreacje wieczorowe, suknie koktajlowe oraz stylizacje casual. 


-Ludzie jak najbardziej dopisali. Jesteśmy zadowolone z przebiegu imprezy. Wywiad z Kasią Zielińską pokazał, że nie jesteśmy małomiasteczkowymi kobietami i że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - dodała dyrektor Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego we Włoszczowe, Jolanta Tyjas.

 

Oprawę artystyczną zapewniły wokalistki z Włoszczowy – Patrycja Piątek i Adrianna Hamera. Oczywiście nie mogło również zabraknąć Dominiki Bałazińskiej – zwyciężczyni programu „Szansa na sukces”. Panie z Obcasów zaprezentowały piosenkę „Być kobietą po czterdziestce”. Nie można pominąć specjalnie założonej na tę okazję nieformalnej grupy wokalnej „Ciepły drań” złożonej z męskiego grona pracowników Domu Kultury (więcej na ten temat w dziale ROZRYWKA).

Istotnym punktem spotkania były liczne niespodzianki. Pierwszą z nich zdobyła laureatka plebiscytu Echa Dnia na „Kobietę Przedsiębiorczą 2011” - Anna Skrobisz. Zwyciężczyni otrzymała serię zabiegów kosmetycznych w gabinecie „Sekret Piękna” oraz 5 masaży ujędrniających w studiu „Relax” w ośrodku zdrowia w Bukowej. Nagroda powędrowała również do Marioli Kozy, która wygrała w konkursie „Odchudzam się z uśmiechem” zrzucając 11 kg. Otrzymała prezent w postaci bonów na ubrania w nowym rozmiarze od sklepów „Ryba”, „Kesz” i „Lejdis” oraz talon do marketu budowlanego „Mrówka”. Obecnej wśród publiczności płci pięknej rozdano 30 zaproszeń na bezpłatne zabiegi.
 
W ubiegłym roku na imprezie profilaktycznej pod hasłem „Włoszczowa ma haka na raka” do badań namawiała aktorka – Iza Kuna. W tym roku, jej rolę przejęły prezeska ogólnopolskiej organizacji „Kwiat Kobiecości” - Ida Karpińska oraz aktorka – Kasia Zielińska, zaprezentowane w krótkim filmiku profilaktycznym pt „Mamy i córki – rozmowy o profilaktyce”. Kampanie i działania odnoszą zamierzony skutek. Jak donoszą raporty 
Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Powiat Włoszczowski, z ostatniego miejsca w województwie świętokrzyskim, znalazł się na szczycie.

/COL/

Świętowali na obcasach3


świętowali na obcasach1

fot. Filip Kotulski

Skomentuj

(*) pola wymagane

tlw.info.pl

Top Desktop version