Biżuteria Zakupy

Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Chcesz skontaktować się z złotnikiem Kraków? Zajrzyj tutaj.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie coraz częściej korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć nieomal wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego pierścionka, broszki lub łańcuszka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy mamy zamiar nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru lub wykona nowy. Innym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na ślub, imieniny czy komunię.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek lub wypadł kryształek z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na naszyjnik albo pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce mamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]