Biżuteria

Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Jeśli potrzebujesz kolczyków serduszek, zobacz tutaj.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na wszelkie okazje, doskonale uwydatniają urodę, są także fenomenalnym pomysłem na prezent. Jakie formy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców przeważnie są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – na okazjonalne wyjścia oraz do szkoły

Wzór serca jest częstokroć używany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do projektowania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca bywają bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, jedynie delikatnie uwydatniają naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym oraz okazjonalne wyjścia i wspaniale komponują się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – doskonały podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Popularne są także modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają nader efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serca w kolorze rubinowym czy lazurowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – matce, partnerce albo dziewczynie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]