Biżuteria Zakupy

Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Po więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep internetowy skieruj się tutaj

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się różnych nowych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swego typu dekoracją ciała i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety i panowie, dzieci oraz dorośli, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją porysować lub pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]