Biżuteria

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Zamów kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej nabywanych przez Polki dodatków. Pasują na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy dlaczego są tak popularne, a także gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej „trendy” są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również eleganckie. Równie często kupowane są wiszące dodatki, które pięknie podkreślają szyję. Mogą być wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc dobierając je popatrzmy na próbę oraz technikę ich produkcji.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dobrze czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zabrudzenia, żeby stale wyglądały doskonale. Należy wycierać je regularnie suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Takie preparaty mocno podrażniają miękką fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.