Biżuteria Zakupy

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Zamów biżuterię z koralem na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, koral relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często spotykany jest w barwach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zalecić można noszenie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]