Branża prawna

Obsługa prawna firm – prawo handlowe, podatkowe i administracyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie pozyskane w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Osoby prywatne zgłaszają się do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi alimentów, kontaktów i rozwodów. Współpraca w tego rodzaju sprawach polega w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jednakże zależnie od stanu faktycznego proponujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. pomaga w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy pomoc prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla spółek i firm. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy prawa podatkowego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, znajdując stosowne rozstrzygnięcia prawne, również w jednostkowych sprawach.