Budownictwo

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Masz trudności z przygotowaniem projektów domów drewnianych nowoczesnych? Zleć to profesjonaliście

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również funkcjonalne. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą też roboty związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali są wybierane coraz częściej. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z naturalnych materiałów, dlatego też wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają znaczącą poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]