Budownictwo

Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Zleć budowę domów drewnianych przeszklonych na domygoralskie.com

Bardzo dużo osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to marzenie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się też znacznymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to całkiem inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to aktualnie bardzo dobry przykład na to, jak skutecznie można łączyć klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko określa się również styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają również inne nowoczesne materiały. Tego rodzaju dom może być również energooszczędny. W tym celu architekci stosują dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się najczęściej w jednym regionie Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do łatwych. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]