Budownictwo

Piękne i wytrzymałe okna – zamów u producenta okien drewnianych

Dowiedz się więcej o ofercie producenta stolarki drewnianej

Klasyczne okna drewniane są niebywale szykowne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne lokale. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub modrzew

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ tworzone są z użyciem zaawansowanych technologii. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo estetycznie, mają opływowe ramy, eleganckie klamki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – wybierz niskie straty ciepła

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz funkcjonalność. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Musimy też dodać, że producent okien drewnianych tworzy także piękne drzwi, idealne do zabytkowych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy remontowaniu wnętrz – to element nietoksyczny i zupełnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, odporne i gustowne materiały drewniane.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]