Budownictwo

Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Podporę stropową kupisz na sklep.abcszalunki.pl

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – rodzaje i ich funkcja

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy typ używany jest do podpierania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest zalanie stropu cementem i właściwe jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią też drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie prowadzania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wytwarzane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są także proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, a także elementy produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się znakomitą jakością, prekursorskimi rozwiązaniami oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie dużo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]