Budownictwo

Rury szlifowane w architekturze i nie tylko

Więcej o rurach szlifowanych na metal-e.pl/pl/c/RURY-NIERDZEWNE-SZLIFOWANE/24.

Balustrady na tarasie narażone są na wpływ różnych niekorzystnych czynników. Największym ich wrogiem okazuje się z całą pewnością wilgoć, która potrafi przyspieszyć korodowanie. Zniszczenia takich poręczy mogą również okazać się skutkiem ekspozycji na promienie słońca lub wiatr. Aby uniknąć podobnych trudności warto wybrać balustradę wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu jednak te rury będą trafionym rozwiązaniem? Do czego poza tym stosowane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Czemu powinieneś postawić na rury szlifowane?

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej wykazują wiele atutów, które odróżniają je od innych podobnych detali. Stal antykorozyjna produkowana jest z 11% domieszką chromu, przez co nawet nieustanna styczność z wodą czy szkodliwymi substancjami nie przyczynia się do ich rdzewienia. Rury szlifowane są także naprawdę odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że zdają egzamin w najróżniejszych, także najcięższych, warunkach.

Rury szlifowane – zastosowanie

Nierdzewne rury szlifowane są najczęściej stosowane w budownictwie – wykonywane są z nich między innymi poręcze czy szkielety nośne. Ze uwagi na fakt, iż nie szkodzą im żrące związki, bywają oprócz tego wykorzystywane w motoryzacji – na przykład do produkcji układów wydechowych. Należy również dodać, że takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem są najlepszym rozwiązaniem dla klientów potrzebujących interesującego dodatku do łazienki lub kuchni.

Lokalizacja firmy:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]