Finanse

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

W tym miejscu znajdziesz szczegółowe wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]