Instalacje dla przemysłu

Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być wyjątkowo praktyczne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – kable telekomunikacyjne i światłowody

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, a także urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Moduły w środku skrzynki można zainstalować m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Kluczowym składnikiem jest też ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. Specjalistyczne zasuwy doskonale spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Należy pamiętać również o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu montuje się specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]