Podróżowanie Rozrywka

Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty aktywnych wypraw!

Wyróżnia się dwie kategorie ludzi: ci, którzy czas wolny uwielbiają spędzać na przyjemnej bezczynności i ci, którzy w każdy urlop muszą zrobić coś spektakularnego, czego dotychczas jeszcze nie doznali. Specjalnie dla tych ostatnich agencje turystyczne szykują atrakcyjne propozycje wypraw dla aktywnych.

Wycieczki dla aktywnych – kapitalna okazja, żeby nabyć przydatne umiejętności

Wycieczki dla aktywnych to pieczołowicie zorganizowane kilkudniowe wyprawy dla tych, którzy chcą poznać rozmaite rejony Polski oraz świata z całkiem nowej perspektywy. Harmonogram takich wycieczek jest naszpikowany fantastycznymi atrakcjami, których typowy turysta nie przeżyje z pozycji wygodnego fotela na ganku wynajętej kwatery w górach. Wycieczka dla osób szukających ciekawych wrażeń to również kapitalna szansa, żeby zdobyć kolejne kwalifikacje, bo częstokroć wiąże się ze instruktażami nieodzownymi do poznania reguł przeżycia w określonym obszarze. Podczas wycieczki w góry można m.in. dowiedzieć się, jak korzystać z raków i czekana czy jak poruszać się po via ferratach. Uczestnicy poznają strategie survivalu, a także tego, co zrobić w groźnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć, czyli np. podczas lawiny. Należy też zaznaczyć, iż taka wyprawa w góry nafaszerowana jest niełatwymi zadaniami wymagającymi ufności i kooperacji z innymi uczestnikami, co może skończyć się nawiązaniem długoterminowych znajomości.

Nie tylko góry w Polsce – na wyprawach dla aktywnych zobaczysz ciekawe kraje

Najciekawsze wyprawy, do których musimy wykazać się znakomitą wytrzymałością fizyczną, to zwłaszcza wycieczki w góry, w tym również w góry wysokie, a destynacją są wierzchołki rozsiane po całym globie. Osoby bez doświadczenia w eskapadach po górach, ale z wzorową kondycją, mogą uczestniczyć m.in. w trekkingu po Podhalu i pokonać 4 najbardziej znane wierzchołki tego regionu: Giewont, Trzy Korony, Babią Górę oraz Turbacz. Mogą także zwiedzić Sycylię, gdzie będą podziwiaćz bliska miejscowe parki narodowe, wulkan Etna i zwiedzą malownicze miasta tej wyspy – Trapani, Palermo oraz Katanię. Ale Europa to nie jedyne obszary, dostępne dla nieprofesjonalnych turystów – bez większych przeszkód dadzą sobie rade również podczas wycieczki do Namibii bądź w Himalaje.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]