Reklama, marketing, promocja Usługi

Budowanie wizerunku marki – filmowanie wydarzeń

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to niesłychanie efektywna metoda na promocję naszego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie przygotowany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i znakomicie buduje pożądany wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie sympozjów, akcji reklamowych, targów i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo profesjonalnych firm, które w swojej pracy wykorzystują wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Z jakiego powodu warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie imprez i eventów to perfekcyjny sposób na uchwycenie fenomenalnej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Kreatywnie zmontowany materiał filmowy może przekonać sponsorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja w formie klipu znacznie lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę reklamy można także wykorzystać online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij zawodowców

Doświadczony i rzetelny zespół posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, kamer sportowych, lustrzanek cyfrowych nagrywających w formacie 4K czy stabilizatorów obrazu, a to tylko nieduży ułamek sprzętugwarantującego znakomitą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też specjalistycznych programów do montażu klipów.