Reklama, marketing, promocja Usługi

Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Znajdź rekomendowany fotograf Google Nowy Sącz na miarę swoich potrzeb!

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby otrzymać certyfikat musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]