Reklama, marketing, promocja Usługi

Filmy korporacyjne – wypromuj swoją firmę

Filmy korporacyjne to najnowszy sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub produktów. Za pomocą kilkuminutowego klipu złożonego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, opisać jej historię, osiągnięcia, motto przewodnie oraz misję. W filmie warto też pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, instytucja publiczna, zakład produkcyjny, duża organizacja bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoją firmę

Wideo marketing to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, iż materiał filmowy znacznie lepiej komunikuje emocje niż tradycyjne reklamy, z tej przyczyny coraz więcej osób zajmujących się marketingiem wykorzystuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można zamieścić w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook czy Instagram), a także na stronie internetowej firmy. Materiał filmowy w mgnieniu oka trafi do potencjalnych odbiorców, a dynamiczny montaż i fascynujący scenariusz klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne – zaangażuj doświadczoną ekipę

Samodzielne nakręcenie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oświetlenie, oprogramowanie do montażu), a także odpowiedni pomysł i scenariusz, dlatego najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się do firmy, na co dzień zajmującej się kręceniem klipów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem muzyki, głosu lektora czy napisów), a najnowszy sprzęt pozwoli utrwalić materiał w doskonałej rozdzielczości.