Reklama, marketing, promocja Usługi

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy 360 Google – zleć wykonanie fachowcowi

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy zakładów pracy. Zwykle spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne obracanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu tworzy się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na wyróżnianie własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości przedstawienia wnętrza lokalu gastronomicznego, hostelu albo biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej ciekawa i pomaga dokładnie poznać oglądane punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na komfortowych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednakże do celów marketingowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]