pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków
Reklama, marketing, promocja Strony internetowe Usługi

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż klienci nas znajdą – istotna jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Poznaniu, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług stosują zwykle frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep rtv kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” albo “masażysta kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych firm na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, mieszkającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż działania SEO skierowane są na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron www od ponad dekady. Przez te lata na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz poprawę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać cyklicznie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]