Reklama, marketing, promocja Usługi

Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – zleć przygotowanie fachowcom.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje świetna metoda, aby wśród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych marek, ofert lub firm. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF wszelkich aktualnych danych, adresu strony internetowej firmy, odpowiedniej prezentacji firmy oraz umieszczenie estetycznych fotografii. Jest również inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów go stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak mało firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma bardzo wiele zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, częściej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]