Reklama, marketing, promocja Zakupy

Szukasz pomysłu na promocję firmy? Sprawdź ofertę hurtowni gadżetów reklamowych

Biznes nie obejdzie się bez marketingu. Współczesna reklama ma wielorakie formaty: publikuje się ją w telewizji, na portalach społecznościowych i w internecie. Jednakże nadal nie porzuca się tradycyjnych nośników reklamy, m.in. kalendarzy lub plakatów. Stosuje się też jeszcze jeden model działań marketingowych, który potencjalni konsumenci niezwykle lubią – promocję za pomocą gadżetów.

Gadżety reklamowe – nierzadko warto mieć je zawsze w pogotowiu

Ewentualni partnerzy oraz konsumenci doceniają różnego rodzaju gadżety, gdyż (w przeciwieństwie do pozostałych form reklamy) są one materialną rzeczą, która nierzadko jest bardzo praktyczna, dzięki czemu zostaje z nimi na dłużej. Ciężko spotkać kogoś, kto zrezygnuje z przyjęcia w banku bądź w kancelarii długopisu lub parasolki. Są to bowiem rzeczy, które zawsze warto mieć ze sobą. A co kluczowe – ta rzecz jest gratis! Tymczasem wykorzystując regularnie dany gadżet, klient non stop obcuje z logo marki, od której go dostał, tym samym samoistnie staje się ona dla niego bliższa.

Hurtownia gadżetów reklamowych – latarki i termosy

Sitodruk, czyli jedna z najpopularniejszych metod, z których korzysta się w trakcie wytwarzania gadżetów promocyjnych, umożliwia nadruk zarówno na tekstyliach, drewnie, jak i powierzchniach plastikowych. Najczęściej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest rzecz jasna odzież reklamowa – zazwyczaj wykonuje się nadruki na t-shirtach, a w ostatnich latach również na czapkach, bezrękawnikach czy bluzach. Oprócz tego można nanieść logo na szlafroku, torbie jutowej oraz etui na klucze. Jeżeli poszukujemy obszernego asortymentu przedmiotów do nadruku, trzeba sprawdzić ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym zamachem można wtedy kupić nie tylko t-shirty i inną odzież z nadrukiem, ale również m.in długopisy, etui na tablet lub latarki, co ułatwi organizację każdej akcji reklamowej.