Podróżowanie Sport, rekreacja, hobby

Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wypraw w góry? Nie wahaj się! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą ceniącym bezpieczne i rzetelnie opracowane eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali naturę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]