Szkolnictwo

Do kogo kierowana jest oferta szkoły rysunku?

Aktualna oferta lekcji rysunku znajduje się pod tym linkiem.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Kraków czy Poznań. Nie brak też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]