Szkolnictwo

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego - na tej stronie zobaczysz unikalną ofertę

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa dużo elementów – głównie fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady profesjonalistów pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]