Szkolnictwo

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Kurs rysunku w Krakowie - zobacz pełną ofertę.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]