Usługi

18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Lokal na 18 urodziny Kraków - ta niebywała oferta wszystkich zadowoli.

Zazwyczaj z okazji urodzin, imienin bądź innych rocznic nie planujemy imprez z rodziną i znajomymi, uznając, że nie jest to potrzebne. Jednakże są takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować imprezę w domu czy wynająć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach powszechnych, kupować i spożywać alkohol, zaczyna płacić podatki oraz pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność zorganizowania ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa przyjaciół postanawia wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smakowite dania imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim duży namiot i urządzić zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Należy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, by osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele pośród obecnych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwy wystrój sali też jest niezmiernie ważny, żeby uczestnicy całkiem oddali się atmosferze imprezy. Polecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zadba o przystrojenie przestrzeni według podanych sugestii, jak również optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdza się menu typu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski zarówno do charakteru imprezy, jak i do budżetu i budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]