Budownictwo Usługi

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Zajrzyj tu, aby zdobyć więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków

Biuro projektów świadczy zróżnicowane spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w ustawnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie nadzoruje przebieg robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację budynku bądź proponuje aranżację już wybudowanych mieszkań.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Szukasz ciekawych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od pozostałych domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a jednocześnie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające współczesne nurty architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. żłobki, budynki rekreacyjne, kawiarnie i mieszkania pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może również rozplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]