Usługi

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Pragniesz poznać więcej szczegółów o cateringu dla firm Katowice? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Negocjacje biznesowe, warsztaty albo sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed problemem organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli na planowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie napoje oraz przekąski

Sympozja oraz kursy biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy krótkie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść pełny obiad w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie rąk i odzieży. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniany jest również sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Dodatkowo jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie zagadnień poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji czy płatnych kursów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]