catering na imprezy kraków
Usługi

Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Lato obfituje w niezwykle modne ostatnio wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miejscach kraju organizowane są benefisy, sympozja albo gale. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i podany catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – niezastąpiony na istotnych wydarzeniach

Wybrałeś już punkt, w którym urządzisz piknik bądź zamówiłeś salę bankietową? Świetnie! Teraz należy postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych trunków, przekąsek i gorących potraw. Miej na uwadze, że w czasie istotnych gal w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa imprezy ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stolików, stylowe dekoracje, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Porady dotyczące dań i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Atutem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje rewelacyjne menu, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione w wyznaczone miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, aby prześledzić na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W trakcie ustalania szczegółów oferty doradzi ona, które napoje, przekąski i potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]