Usługi

Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie przekąsek cateringowych? Idealnie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest trudnością, jeśli posiadamy wiele czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów, jak również późniejsze samodzielne przygotowanie z nich wyśmienitych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż należy rezygnować z zamiaru świętowania istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Dania, które spożyjesz bez siadania przy stole sztućców

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to oferta kierowana zwłaszcza do firm, ale decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne i rozmaite instytucje organizujące eleganckie spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w posiłki w wariancie finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które można zjeść stojąc i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to zakąska na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie sandwicze, koreczki albo tartoletki warzywne i owocowe. Ta wersja cateringu znakomicie sprawdza się na eventach, podczas których zależy nam na kontakcie wszystkich gości. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych konwersacji i jednocześnie nie sprowadza kontaktu tylko do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż eleganckie dania

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozmieszczeniem stolików i stresu z usadzaniem gości wydarzenia. Chłodne i gorące napoje oraz potrawy ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w mniejszych aulach, gdzie wykorzystanie właściwej liczby stołów byłoby problematyczne. Catering finger food natychmiast sprawia także, że event ma mniej oficjalny, przyjemniejszy nastrój. Należy uwydatnić, iż menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze aniżeli szykowne obiady, a dodatkowo daje więcej opcji dopasowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników eventu. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to częstokroć stanowiło poważną komplikację przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]