Usługi

Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Potrzebujesz szczegółowych informacji o usłudze cateringowej? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie biznesowe lub rodzinne, na które spraszasz ogromną liczbę gości, prawdopodobnie nie dasz rady samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w najbliższym sklepie – ważne eventy najczęściej wymagają należytej oprawy też w kwestii dań. Wtedy nie przystoi stawiać na stołach uczestników zwykłych ciasteczek i słodkich napojów. W takich wypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Typy usług cateringu

Podmioty oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą parę jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, chrzcin czy urodzin. Oferty te są starannie dobrane do wymogów poszczególnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się m.in kosztem i różnorodnością posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego typu to jego praca, więc długoletnia praktyka w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które zadowolą ogół naszych gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez najlepszych kucharzy

Przyrządzanie dań nawet dla skromnej grupy gości może być ciężkim zadaniem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie innych istotnych elementów imprezy. Jest to również możliwość podania gościom pysznych posiłków przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, iż ważną cechą potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na talerzu. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]