Usługi Usługi transportu i spedycji

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej w temacie parking Kraków lotnisko na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to kluczowe plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak długą trasę najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy połączone z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]