Usługi Usługi transportu i spedycji

Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Sprawdź ofertę parkingu Balice Kraków

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]