organizacja imprez firmowych
Usługi

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne i plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie ukształtowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, by świętować podpisane kontrakty, jak również rozmaite gale dla kontrahentów biznesowych, szkolenia i sympozja. Takie imprezy muszą być odpowiednio przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszej lepszej sali!

Jeżeli nie mamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba sprawdzić propozycje wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników marki, w trakcie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny być zorganizowane w byle jakim lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach zorganizować imprezę w eleganckim miejscu, które stanowczo uwydatni ważność wydarzenia. Natomiast jeśli na event sproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy lokalu, powinno się zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Wynająłeś już lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

Organizując wydarzenie firmowe nie można zignorować tak ważnej kwestii, jak dostarczenie zaproszonym gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówioną lokalizację smacznych potraw dla uczestników, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Należy więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i znakomicie wyglądające dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]