Usługi

Profesjonalne sprzątanie grobów

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków - skieruj się tu.

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek oraz doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]