Budownictwo Usługi

Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Projekty mieszkań Kraków. Rzetelną pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie otrzymasz pod tym linkiem

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]