Usługi

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Sala na przyjęcie weselne Kraków - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy spędzą ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – liczy się jego dystans od kościoła i pojemność

Szukając sali na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych gości, aby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeżeli na wesele poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym województwie, należy szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy przystrojenie sali, przygotowanie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Lokal na wesele dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę osób. Impreza może zostać urządzona także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]