okna serwis Warszawa, serwis okien PCV
Usługi

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]