Budownictwo Usługi

Trwałe i estetyczne balustrady ze stali nierdzewnej

Stal jest popularnym stopem, na co wpływ głównie mają jej cechy. Właściwy dobór komponentów stopu sprawia, że wytworzone z niej akcesoria są odporne na utlenianie się, dlatego bez przeszkód mogą być stosowane przy złych warunkach zewnętrznych, jak również tam, gdzie mają kontakt z substancjami o kwaśnym odczynie. W połączeniu z jej chłodną estetyką czyni to ze stali nierdzewnej wspaniały materiał do wytwarzania fragmentów mebli i wszelkiego typu balustrad i poręczy.

Balustrady ze stali nierdzewnej – niepodatne na korozję

Balustrady ze stali nierdzewnej zdobyły dużą popularność – można zauważyć je zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w prywatnych domach. Właściwości tego materiału są w szczególności ważne w przypadku balustrad zewnętrznych. Nie rdzewieją one nawet w niezmiernie mokrym otoczeniu, więc nie potrzebują intensywnej konserwacji i na długo zachowują swój atrakcyjny wygląd. To właśnie dzięki niemu doskonale łączą się z nowoczesnym designem. Wspaniale pasują do ozdobnego betonu, przeszkleń, a nawet elewacji wykonanych z drewna.

Poręcze ze stali nierdzewnej – łatwa i szybka pielęgnacja

Stal nierdzewna to dobry materiał do tworzenia poręczy do wnętrz budynków – głównie tych zaprojektowanych w minimalistycznym, nowoczesnym stylu. Ci, którzy zdecydują się na poręcze ze stali nierdzewnej docenią również łatwość ich pielęgnacji i błyskawiczne mycie bez potrzeby użycia profesjonalnych preparatów. Odporność na korozję sprawia prócz tego, że z tego stopu można produkować mocne i eleganckie uchwyty do saun oraz łazienek dostosowanych do potrzeb osoby niepełnosprawnej czy drabinki do basenów.