Usługi

Upadł Ci smartfon Apple? Napraw go w serwisie iPhone w Warszawie

Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie serwisu Apple w Warszawie.

Tablety, laptopy i smartfony są w dzisiejszych czasach nierozerwalnym elementem naszego życia zawodowego, jak i osobistego, tym samym nabywając te akcesoria zwykle szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką renomą szczycą się od dekad urządzenia firmy Apple, które pomimo wysokiej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych marek, z roku na rok zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Niemniej jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może przestać prawidłowo działać czy też zostać uszkodzony w wyniku nieuważnego użytkowania. Co nie oznacza, iż ot tak należy zamienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana baterii oraz szybki – co można zlecić Serwisowi iPhone Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple przekonał się, że te urządzenia funkcjonują sprawnie bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych w wyniku upuszczenia urządzenia z wysokości, wymianę baterii, która z czasem słabo się ładuje czy wymianę pozostałych małych części jak niedziałający przycisk HOME bądź popsuty układ U2. Eksperci serwisu pomogą też w razie potrzeby odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa telefonów starszej i nowszej generacji

Póki iPhone ma ważną gwarancję wiele napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych serwisach Apple. Problemy pojawiają się po okresie gwarancyjnym, bo likwidacja nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze całej Polski, przede wszystkim w dużych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w godzinę są w stanie zrealizować naprawę produktów tej marki nowszej i starszej generacji, sprzedawanych w okresie zeszłego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS MAX oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a i nie masz możliwości przynieść go do punktu osobiście, znajdź fachowców, którzy przyjmują zlecenia serwisu produktów Apple dostarczanych kurierem. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Lokalizacja firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555