Wszystko o zdrowiu

„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie zajrzyj tutaj

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie zakup modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]