Wszystko o zdrowiu

Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Na http://tinyurl.com/y58l79on dowiesz się, kto oferuje badania kierowców Bielsko Biała

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się wykonywaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – co robimy?

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: walców, wciągarek, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych urządzeń. Nasza oferta obejmuje m.in. badania kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów różnych maszyn; testy pracowniczych; badania wysokościowe lub psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, że są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa możliwości. Badania przeprowadzamy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy zabrać ze sobą następujące dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]