Wszystko o zdrowiu

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Znajdź polskiego psychologa w UK na miarę Twoich potrzeb! Zajrzyj tutaj

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Obecnie fala ta jest nieco mniejsza, ale ciągle nie brak ludzi skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele problemów, z którymi bez pomocy uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też kłopoty z dostaniem etatu lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu niezwykle ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane w czasie wizyty zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339