Wszystko o zdrowiu

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Tutaj znajdziesz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skupić się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całej Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]