Wszystko o zdrowiu

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości w temacie marki Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle kręgosłupa czy ból szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]