Wszystko o zdrowiu

Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]