Wszystko o zdrowiu

Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Na innpoland.pl odnajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]