Wszystko o zdrowiu

„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]