Wszystko o zdrowiu

Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, montownię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddawane są wielu testom. Okrycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]